Duben 2014

Stella

29. dubna 2014 v 17:24 | Kesie |  Stella
Stella je 17ti letá dívka která je princeznou planety Solárie. Nemá žádné sourozence a jejími rodiči jsou král slunce Radius a královna měsíce (jméno nevíme). Stella je víla zářícího slunce nebo se taky v překladu používá víla slunce a měsíce. V prvním díle zavítala na zemi kde potkala Bloom protože jí napadl trol. Bloom ji zachránia a díky tomu zjistila že je víla. Mezi Stellino dědictví patří i prsten solárie kvůli kterému ji právě napadl trol. Na Alfe studuje podruhé první ročník protože propadla a z toho důvodu je o rok starší než ostatní winx. Chodí s Brandonem i když si nejprve myslela že je to princ Eraklionu Sky. Mezi její oblíbené činosti patří zejména nakupování a co se týče školy tak jí moc nebaví, radši by chodila někde po nákupáku nebo takové věci. Když s Bloom dorazí na Alfeu založí ještě se třemi dalšími kamarádkami winx club a společně bojují proti zlu. Ve druhé sérii se objeví pixies a každá pixie má pouto s vílou. Stellinou pixie je Amora pixie lásky. Ve čtvrté sérii na zemi se díky Floře stanou z plyšáčků kouzelné zvířátka a každá winx má svého mazlíčka Stella má pudlíka jménem Ginger. V páté sérii se objeví selkie které mají taky s vílama pouto. Stella má pouto se selkií Illiris která stráží bránu Solárie.


Bloom

26. dubna 2014 v 13:41 | Kesie |  Bloom
Bloom je 16ti letá dívka která vyrůstala na planetě Zemi se svími rodiči Mikem a Vanesou, teda aspon si to myslela. Ve skutečnosti pochází ze stracené planety Domino neboli Sparks a je vílou dračího ohně což je největší síla celé Magické dimenze. Má starší sestru Daphne (která je nymphou nejsem si přesně jistá čeho protože v prvních dvou serií nebo tak nějak říkali že je nympha jezera Rogalutche potom v páté byla nympha sirenixu a v šesté je nymphou domina takže se v tom nevyznám) a jejími rodiči jsou ve skutečnosti král a královna Domina Oritel a Marion. Díky Stelle se kterou se později staly nejlepšími kamarádkami nastoupila na Alfeu školu pro víly. Potkala tam dobré kamarádky se kterýma založila Winx Club. Taky zde pozná svou lásku Skye prince Eraklyonu. Ve druhé sérii se objeví pixies a každá pixie má pouto s vílou. Bloominou pixie je Fialka neboli Locket. Ve čtvrté sérii na zemi se díky Floře stanou z plyšáčků kouzelné zvířátka a každá winx má svého mazlíčka Bloom má ovečku Bellu. V páté sérii se objeví selkie které mají taky s vílama pouto. Bloom má pouto se Serenou selkií která stráží bránu Domina.


malá změna

26. dubna 2014 v 13:06 | Kesie |  Já a Blog
Jelikož pořád upravuju členky Flyrix a i ostatní postavy rozhodla jsem se že vám sem budu dávat i popisy postav i z normálního seriálu winx. Vím vím všichni o nich víte co jsou zač ale já si prostě něůžu pomoc :D Dále sem se rozhodla že budu kreslit víly na objednávku abych se aspon trochu zlepšilla xD později udělám článek s nějakýma míma obrázkama abyste věděli jak to zhruba bude vypadat a taky si v tom článku budete moct objednávat. POKUSÍM se psát častěji články ale nic neslibuju. A co se týče Desingu bude tu až jak ho kámoška dodělá. To by mělo být zatím vše vlestně ještě ne :P dnes sem hodím ječtě jeden článek :P

Veselé Velikonoce

17. dubna 2014 v 20:16 | Kesie |  Já a Blog
Já vím dlouho sem nepsala protože sem na to neměla náladu. Přez prázdniny doufám že vám tu představím Kimi a MOŽNNÁ i CatheLaide jestli její tvořitelku znastihnu na skypu. Dále tu mám pár informací ohledně Flyrix clubu. První je ta že v příběhu asi tak v druhé sérii tam budou vystupovat nymfy ročních období (zatím mám nakreslené zimu a jaro). Pak nevím v jaké sérii ale chtěla bych aby to bylo v první se tu objeví něco na způsom kouzelných klíčů nebo něčeho takového (poznámka: bude to trošililinku na způsob MLP FIM ten kdo to zná tak ať to prosím neříká). Za druhé co se týče příběhu do konce příštího týdne tu určitě bude 1. díl (správně já, tak otravná a v běžném životě i hyperaktivní to sem prostě němůžu hodit už teď). A konečně poslední zpráva je obrázek který sem kreslila v 5. třídě (pro ty co neví což jsou tu teď asi všichni tak momentálně chodím do 7. třídy :P). Je to Velikonoční víla jménem Keli objevila se i v soutěži na blogu http://winxclubisbest.blog.cz/ a s mím velkým překvapením vyhrála O.o

No tak tady je:

Pardon ještě dvě věci :P (já to prostě nemůžu napsat všechno nahoru -.-'')

Ta první je oficiální logo Flyrix:
A ta druhá je jen obrázek toho diplomku co mi udělali holky za výhru v soutěži:

PS: vím je tam napsané pro Kasiu ale to se jen překleply moje přezdívka je Kesie
PPS: loučím se s váma jsem Kesie víla života. (tohle je snad ten nejdelší článek co sem kdy napsala a to počítám i ty na mém bývalém blogu a i ty co mám na mém blogu o MLP FIM)

Kesie

12. dubna 2014 v 17:53 | Kesie |  Kesie

Kesie je víla, která má velikou moc. Je princezna planety Orion. Její síla se odvíjí od života a je to jedna z největších sil Magické Dimenze. Mluvím tu o síle života, která je vnímána jako světlo.

Kesie chodí na Alfeu a s dalšími pěti kamarádkami založí Flyrix Club. Budou se snažit následovat kroky Winx a zachránit Magickou Dimenzi před starým, ale i novým zlem.

Orion je planeta, na které se zrodilo světlo a život. Byla stvořena Velkým drakem jako jedna z prvních planet Dimenze. Již od vzniku planety dědila sílu světla prvorozená princezna. Když se narodila Kesie a Klaris všichni si mysleli že sílu světla budou mít obě princezny. Jak se ukázalo že ji má jen Kess, Klaris se naštvala a přestala se s ní bavit i stýkat. Den před jejich 14. narozeninami Klaris utekla a nikdo ji od té doby neviděl. Jejich rodiče jsou král Solamon a královna Isabela vládci Orionu.

Kesie je sebevědomá mladá víla, která má ráda kreslení, tanec a lidi okolo sebe. Pořád hledá svoje pravé já tak se nedivte, že bude často měnit vzhlet. Její nejlepší kamarádkou se stane Lety princezna z planety Arlayn.
obrázek by: Keiko

Flyrix Club

6. dubna 2014 v 10:32 | Kesie |  Flyrix
Ano po dlouhé době zase píšu :) Během tohoto týdne bych vám sem měla dát popisky dívek z Flyrix clubu i ostatních postav pokud je stihnu nakreslit.
Ve Flyrix jsou:
Kesie (já)
Lety (moje kámoška)
CatheLaide (další kámoška kterou znam prez jeden blog)
Kimi
Lovera
Sarah
(ty poslední tři jsou vymyšlené)

No vše co se bude týkat Lety nebo CatheLaide to vymysleli ty dvě kámošky, které sem možná budou občas taky něco psát. 1.díl příběhu by se tu měl objevit shruba na konci týdne (tím myslím v neděli 13.) Pro zatím se s vámi loučím a přeju hodně štěstí :*