Kesie

12. dubna 2014 v 17:53 | Kesie |  Kesie

Kesie je víla, která má velikou moc. Je princezna planety Orion. Její síla se odvíjí od života a je to jedna z největších sil Magické Dimenze. Mluvím tu o síle života, která je vnímána jako světlo.

Kesie chodí na Alfeu a s dalšími pěti kamarádkami založí Flyrix Club. Budou se snažit následovat kroky Winx a zachránit Magickou Dimenzi před starým, ale i novým zlem.

Orion je planeta, na které se zrodilo světlo a život. Byla stvořena Velkým drakem jako jedna z prvních planet Dimenze. Již od vzniku planety dědila sílu světla prvorozená princezna. Když se narodila Kesie a Klaris všichni si mysleli že sílu světla budou mít obě princezny. Jak se ukázalo že ji má jen Kess, Klaris se naštvala a přestala se s ní bavit i stýkat. Den před jejich 14. narozeninami Klaris utekla a nikdo ji od té doby neviděl. Jejich rodiče jsou král Solamon a královna Isabela vládci Orionu.

Kesie je sebevědomá mladá víla, která má ráda kreslení, tanec a lidi okolo sebe. Pořád hledá svoje pravé já tak se nedivte, že bude často měnit vzhlet. Její nejlepší kamarádkou se stane Lety princezna z planety Arlayn.
obrázek by: Keiko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GoGosen GoGosen | Web | 17. dubna 2014 v 22:29 | Reagovat

to zas ne:D
ale co říkáš na ten lay s JLO?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama