Natsu Dragneel

29. června 2014 v 21:09 | Kesie |  Postavy
Natsu ovládá prastarou magii, která byla původně zaměřena pro boj s draky. Je to drakobijecká magie někdy taky nazývaná magie zabijáků draků. Drakobijci mají skvělí sluch a čich takže často vnímají věci co jiní lidé ne. Nevíme kolik je mu přesně let, ale já bych odhadovala nějak 16-17 když to člověk posoudí z dlouhodobého hlediska. Jeho magie je vzácná jelikož ji původně mohli učit jen draci a draků bylo málo. Vychoval ho ohnivý drak jménem Igneel který zmizel před sedmi lety (tak to spoň bývá řečeno v seriálu a tam se odehrává rok 784) takže přesně 7.července roku 777. Když odešel bez jediného slova Natsu ho hledal všude možně, ale nikde nebyl. Jediné co po něm měl byla jeho šála kterou mu Igneel dal a kterou nikdy nesundává. Nakonec došel do města Magnolia kde se přidal k magickému cechu jménem Fairy Tail. Zde poznal přátele a rodinu. Taky tu poznal svého největšího rivala který se jmenuje Gray Fulbuster a je to ledový mág (Jak nečekané že led a oheň se namají v lásce). Jediný kdo ty dva dokázal od sebe odtrhnou byla dívka jménem Erza Scarlet ze které měli oba dva strach. Po roku co ztrávil v cechu byl jednou v lese a tam našel velké vejce. Myslel si že je dračí a staral se o něj. Pomáhala mu v tom Lisana což je mladší sestra erziny největší nepřítelkině jménem Mirajane(Teď byste ji nepoznali). Po nějakém čase starání se v jejich vybudované malém domečku kde si hráli na rodinu se vajíčko vyklubalo. Nebyl to ale žádný drak. Bylo to malé modré koťátko které si dokázalo přečarovat křídla. Jelikož se pořád usmívalo pojmenovali ho Happy. Čas plynul a naráz uběhlo sedm let. Při zprávě že v přístavu Hargeon se objevil salamandr si myslel že je tam Igneel a vypravil se tam společně s Happym. Tam potkal Lucy a zastavil falešného salamandra. Ti tři udělali tým a společně chodí na mise.
Toto bylo něco málo ze života který byl ještě před tím než doedl Lucy d cechu a ostatní informace se dozvíte jindy.

A tady je jeho charakter:
První co bych asi měla zmínit je to že trpí vážně těžkou kinetózou (nevolnost z dobravních prostředků) což je docela problém jelikož často na mise jezdí vlakem nebo vozem. Popravdě řečeno nemusí to být ani dopravní prostředek může to být klidně i obří magická chobotnice nebo něco takového (to pochopíte později xD). Najlepší je pro něj přepravovat se pomocí Happyho když s ním letí. Jeho chování byste asi neodhadli z prvního pohledu. Je to.....jednoduše se většinu času chová jako malé děcko, do všeho se hned hrne i když nemá žádný plán (sice mu to vetšinou projde tak ale...) S Grayem si nadávají nesmyslama jako napříkla: špičatý oko, povadlý víčko, vyhořelá palice, nanuku...a tak podobně. Je zbrklý a i když ví že mu to nedělá dobře tak často skočí na něco co se hýbe (třeba jako na tu loď v prvním díle). Snad ste si už udělali docela dobrou představu o tom jaký je, ale jednu věc jsem vám ještě neřekla. Jakmile příjde na záchranu přátel a tím myslím že mají vážné problémy nebo je někdo ohrožuje probudí se v něm jeho pravá síla. A to už i při normálním boji je hodně silný.

Pro dnešek už asi víc psát nebudu ještě vám sem hodím nějaké ty obrázečky a zítra jelikož už není škola vám sem hodím popis Lucy nebo Happyho ;) Po nich bude první série a začnu popisovat i ostatní postavy (převážně začnu s Grayem a Erzou)

Obrázky: 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Amber Amber | 1. července 2014 v 20:57 | Reagovat

Zní to zajímavě. Miluju příběhy s draky :3

2 Kesie Kesie | Web | 1. července 2014 v 21:34 | Reagovat

[1]: tak se na to musíš podívat i když tam draci nejsou ukázaní tak se tam o nich mluví a ujistím tě že jak budeš na Magické olympiádě (to je až nějaký 175. díl xD) tak nějak u 187 tam začnou rozebírat draky trochu víc a možná tam budou přímo vystupovat (já vím trochu daleko ale to uběhne jako voda a dál zatím nejsou titulky ale každý týden se přidělávají :3)

3 Kesie Kesie | Web | 7. července 2014 v 21:01 | Reagovat

mimochodem zapoměla jsem to sem napsat jelikož je Natsu ohnivý drakobijec má schopnost pojídat veškerý oheň kromě jeho vlastního

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama